O firmě
CNC opracování různých materiálů pomocí řezání vodním paprskem

Morkus Morava s.r.o.

Firma Morkus Morava s.r.o. má za sebou více jak desetiletou historii. Nabídka našich služeb je různorodá a pestrá. Ve výčtu nabízených činností firmy Morkus Morava s.r.o. naleznete výstavbu smaltovaných nádrží, sil a zásobníků ale také demontáže a montáže ocelových konstrukcí hal.

Provádíme i demolice a likvidace staveb, ocelových konstrukcí, průmyslových a zemědělských technologií včetně výkupu všech druhů kovů. Vykupujeme a likvidujeme průmyslové a zemědělské technologické celky. V současné době disponuje firma MORKUS Morava s.r.o. patnácti specializovanými pracovními týmy, které jsou vždy vedeny zkušeným šéfmontérem. Mimo tyto montážní a demontážní pracovní týmy disponujeme vlastními výrobními kapacitami ve Slavíči u Hranic na Moravě.

V našem výrobním podniku ve Slavíči u Hranic na Moravě nabízíme zakázkovou kovovýrobu, tryskání, lakování konstrukcí a výrobků, řezání vodním paprskem a zakružování ocelových profilů.

Nabízené služby

Dodáváme, montujeme, demontujeme, opravujeme a renovujeme smaltovaná sila, nádrže a zásobníky. Společnost je zaměřená na poskytování komplexních služeb při řešení potřeb a požadavků zákazníků a jejich skladovacích potřeb.
Dodáváme ocelové haly pro zemědělství a průmysl. Hala je vždy dimenzována pro dané sněhové pásmo v místě stavby. Jednotlivé prvky ocelové haly lze dodávat i samostatně, jak ocelovou konstrukci, tak opláštění.
Nabízíme kompletní stavební práce od základních staveb až po konečné úklidové práce. Provádíme a zajišťujeme stavební činnosti zahrnující výstavbu průmyslových a zemědělských objektů, areálů, základů a staveb.
Zhotovíme výrobky z kovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle vašeho návrhu nebo pomůžeme při vývoji danné součásti či výrobku. Nabízíme řezání vodním paprskem, tryskání, lakování a zakružování profilů.
Provádíme demolice budov, průmyslových areálů, betonových a ocelových staveb, likvidace strojů a zařízení a vyklízení prostorů pro instalaci nových výrobních technologií. Nabízíme kompletní likvidace všech druhů objektů.
Nabízíme k prodeji použité výrobní a zemědělské technologie, stroje a zařízení, ocelové konstrukce hal, stavební a hutní materiály a střešní krytiny. Aktuální nabídku sledujte na našich webových stránkách.

Poptávka

V případě zájmu o řezání vodním paprskem, tryskání, lakování či menší kovovýrobu kontaktujte naše obchodní oddělení. Zakázky jsou realizovány v předem dohodnutých termínech, za příznivé ceny. Po dohodě lze zajistit i další technologické operace.

Poptávka

Princip

Abrazivní řezání vodním paprskem je technologický proces využívající paprsek vysokotlaké vody s příměsí abraziva k řízenému „obrušování“ materiálu.

Používá se k řezání téměř všech materiálů do tloušťky cca 250 mm.

Podrobnosti

Výhody

Řezání pomocí vodního paprsku probíhá bez dotyku nástroje a materiálu a nedochází k tepelnému namáhání materiálu a ke vzniku vnitřního pnutí.

Řezy lze provádět v těsné blízkosti hrany materiálu...

Podrobnosti

Podíl činností

  • Sila a nádrže 50%
  • Montované haly 20%
  • Demolice a likvidace 30%
  • Kovovýroba 10%