Nabízené služby
CNC opracování různých materiálů pomocí řezání vodním paprskem
Smaltovaná sila a nádrže

SILA A NÁDRŽE

Dodáváme, montujeme, demontujeme, opravujeme a renovujeme smaltovaná sila, nádrže a zásobníky. Společnost je zaměřená na poskytování komplexních služeb při řešení potřeb a požadavků zákazníků a jejich skladovacích potřeb.

Podrobnosti
Ocelové montované haly

OCELOVÉ HALY

Dodáváme ocelové haly pro zemědělství a průmysl. Hala je vždy dimenzována pro dané sněhové pásmo v místě stavby. Jednotlivé prvky ocelové haly lze dodávat i samostatně, jak ocelovou konstrukci, tak opláštění.

Podrobnosti
Stavební práce

STAVEBNÍ PRÁCE

Nabízíme kompletní stavební práce od základních staveb až po konečné úklidové práce. Provádíme a zajišťujeme stavební činnosti zahrnující výstavbu průmyslových a zemědělských objektů, areálů, základů a staveb.

Podrobnosti
Demolice a likvidace objektu

DEMOLICE A LIKVIDACE

Provádíme demolice budov, průmyslových areálů, betonových a ocelových staveb, likvidace strojů a zařízení a vyklízení prostorů pro instalaci nových výrobních technologií. Nabízíme likvidace všech druhů objektů.

Podrobnosti

Máte zájem o naše služby?

Nabízíme volné kapacity pro řezání vodním paprskem, kovovýrobu, tryskání, lakování a zakružování ocelových profilů. V případě zájmu o námi nabízené služby kontaktujte obchodní oddělení emailem či telefonicky.

Kovovýroba a montáže
Kovovýroba a montáže

Zakázková kovovýroba Morkus Morava s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovu v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku.

Podrobnosti
Řezání vodním paprskem
Řezání vodním paprskem

Řežeme jakýkoliv materiál, který nepoškodí přímý kontakt s vodou. Zákazníkům nabízíme individuální řešení dle předem zpracované cenové nabídky od jednoho kusu až po sériovou výrobu.

Podrobnosti
Tryskání a lakování výrobků
Tryskání a lakování výrobků

Tryskání - pískování kovů se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením žárového nástřiku. Využijte volné kapacity nášeho tryskacího a lakovacího boxu.

Podrobnosti
Zakružování ocelových profilů
Zakružování ocelových profilů

Provádíme zakružování kovových profilů a trubek na profesionální zakružovačce DURMA PBH100. Nabízíme řešení dle předem zpracované CN od jednoho kusu až po sériovou výrobu.

Podrobnosti